חוויית הטיפול במרפאת פרופסור יואב ברנע

שלבי הטיפול

חווית טיפול ברמה אחרת

המרכז לרפואה פלסטית ואסתטית של פרופ' יואב ברנע מעניק למטופלים את הסטנדרט הגבוה ביותר של הטיפול, החל משיחת הטלפון הראשונית, הייעוץ הרפואי, הניתוח וכמובן הביקורות לאחר הניתוח. המטופלים והמטופלות שלנו מלווים על ידי פרופ' ברנע יואב והצוות המוביל של המרפאה ברמה מקצועית וגבוהה במיוחד, באמינות, פרטיות, נוחות, יחס אישי וכמובן תוצאות הניתוח והטיפול מייצרים את תוצאה האסתטית הטובה ביותר בעבורכם. 

פרופ' יואב ברנע – מנתח פלסטי בכיר הינו בעל שם בינלאומי בניתוחים פלסטיים ואסתטיים וניסיון רב בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית. צוות המרפאה של פרופ' ברנע, פועל בשיתוף פעולה מלא, במטרה להבטיח קבלת החלטות רפואיות הנכונות ביותר בעבורכם, ברמת בטיחות, מקצועיות ושירות מרבי. מרפאתו של פרופ' ברנע יואב היא מרכז רפואי פרטי שבהקמתו הושם דגש רב על שביעות רצון המטופל/ת, לא רק  על התוצאה האסתטית, אלא גם מחוויית הטיפול ומהיחס האישי והליווי הצמוד לכל אורך התהליך. זוהי חווית טיפול ברמה אחרת. פרופ' ברנע יואב מנתח את מטופליו במרכזים הרפואיים הפרטיים המובילים בתל אביב. הבחירה בבית חולים זה או אחר, היא לפי סוג הניתוח הפלסטי. חדרי הניתוח הנבחרים על ידי פרופ' ברנע יואב, מאוישים על ידי צוותי חדר ניתוח מקצועיים ומנוסים, תוך קבלת התנאים המרביים, הדרושים  לו בחדר ניתוח. כול זאת כולל ציוד ומכשור הרפואי המתקדם ביותר ואנשי הצוות המנוסים והקבועים שמתלווים לניתוחים הפלסטיים של הרופא. בכל אחד מהמרכזים הרפואיים בהם מתבצעים הניתוחים הפלסטיים שלנו, זוכים המטופלים של פרופ' ברנע יואב לתנאים מועדפים, חדרי טיפול ואשפוז מפוארים, והתנאים הטובים ביותר לטיפול והחלמה. חדרי הטיפול במרכז הרפואי  של פרופ' יואב ברנע מצוידים בטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות ובחומרים האיכותיים והבטוחים לביצוע כל מגוון הטיפולים הדרמו-אסתטיים לשימור, לחידוש ולמיצוק העור.

מה כוללת פגישת הייעוץ הרפואי עם פרופ' ברנע יואב?

נתחיל בפגישת הייעוץ הראשונה, במסגרתה תיפגשו עם אחות המרפאה לתשאול ראשוני, ומיד לאחר מכן תתקיים פגישה עם פרופ' ברנע. במסגרת פגישת הייעוץ הרפואי, יבדוק הרופא את מצב בריאותך הכללי ומדדים ספציפיים בהתאם להליך האסתטי או הכירורגי הרצוי. אם מדובר בביצוע ניתוחי פלסטי, תבוצע הדמיה של תוצאות הניתוח הפלסטי, בעזרת תוכנת הדמיה משוכללת, אשר תדמה את האיבר המנותח לאחר הניתוח. כול זאת על מנת לבצע תאום ציפיות, כדי שהטיפול ישיג את התוצאות הטובות ביותר בעבורך. כמו כן יבוצע תכנון קדם ניתוחי ותינתן לך הפנייה לביצוע בדיקות דם (ספירת דם ותפקודי קרישה) ובדיקות נוספות בהתאם לסוג הניתוח הפלסטי. מאחר ואנו מרכז רפואי פרטי, אצלנו יש זמן לשאול את כל השאלות ולייעץ לכם בכל התלבטות. כמו כן יינתנו לכם הוראות הכנה מפורטות לפני הניתוח או הטיפול ומספרי טלפון להתייעצות בכל נושא 24/7. אנו דואגים לזמינות מרבית לניתוחים ולטיפולים לרבות זמינות גבוהה של חדרי הטיפול וחדרי הניתוח. אנו נתאם את מועדי הטיפול או הניתוח, בהתאם לנוחותך ובמהירות האפשרית.

לאחר ההחלטה על ביצוע הניתוח הפלסטי תתואם לכם שיחת יעוץ נוספת עם פרופ' ברנע ייעוץ "טרום ניתוח", בה יחזור פרופ' ברנע יואב על כל הפרטים החשובים לניתוח הפלסטי. המנתח יערוך איתכם תיאום ציפיות נוסף, תחתמו על טופס "הסכמה מדעת"  ותקבלו הנחיות אחרונות ליום הניתוח הפלסטי. להבטחת פרטיותכם המלאה, כל הפרטים האישיים והמידע הרפואי נשמרים בגיליון רפואי ממוחשב, במערכת מידע מאובטחת במרכז הרפואי שלנו על פי תקנים מחמירים.

מהלך יום הניתוח הפלסטי

הניתוח הפלסטי, כאמור, יבוצע באחד מבתי החולים המובילים ברמת החייל, תל אביב, על פי בחירתו של פרופ' ברנע יואב ושלכם. כל בתי החולים בהם מנתח פרופ' ברנע יואב עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינת צוותי חדר הניתוח, הציוד והטכנולוגיות הרפואיות, מערכות ניטור והקפדה על תנאי סטריליזציה וניקיון למניעת זיהומים.

תנאי אשפוז ברמה הגבוהה ביותר

המנותחים של פרופ' ברנע יואב,  נהנים מתנאי אשפוז ברמה הגבוהה ביותר בחדרים נוחים ומרווחים. לצד המיטה מחשב אישי המאפשר גלישה חופשית וצפייה בטלוויזיה בכבלים. לנוחותם ולנוחות בני המשפחה המלווים, ניתן להזמין בתשלום נוסף, חדר פרטי.

מימון הניתוח

כחלק מהשירות של צוות המרפאה של פרופ' יואב ברנע למטופלים, כל מטופלת ומטופל מקבלים ייעוץ וטיפול אישי להסבר והסדרת המימון והחזרים ליעוץ הרפואי, הבדיקות הרפואיות הנדרשות, הניתוח והאשפוז. עבור חלק מהניתוחים, ניתן לקבל מימון בהתאם לסוג הניתוח, הפוליסה של המטופל וההסדר של פרופ' ברנע, עם הביטוחים המשלימים של קופת החולים, וביטוחי הבריאות הפרטיים בחברות הביטוח. בחלק מהמקרים קיימת השתתפות עצמית, או מימון מלא לניתוח. כמו כן, לבתי החולים איתם אנו עובדים, הסדרים ישירים עם הביטוחים המשלימים של קופות החולים וחברות הביטוח. כאמור, הצוות האדמיניסטרטיבי של המרפאה יעניק לכם ייעוץ מקיף על זכאותכם הביטוחית, ויסייע לכם לטפל בכל הנושאים האדמיניסטרטיביים מול הגורם המבטח. בכך נחסך מלקוחותינו זמן, ביורוקרטיה ולעיתים גם עוגמת נפש.

רחל אידלסון, מנכ"לית המרכז הרפואי – פרופסור ברנע יואב: "מטרתנו לספק לכם את התוצאה האסתטית הסופית הטובה ביותר שניתן להשיג ובנוסף גם חווית טיפול חיובית. לשם כך אנו משלבים בין הטיפול הרפואי המקצועי והטוב ביותר שמעניק פרופ' ברנע יואב, עם הטיפול המסור המחבק של הצוות הפרא רפואי והצוות האדמיניסטרטיבי. כך שחווית הטיפול אצלנו, תהייה נעימה, טובה, ומטופלינו יבחרו להגיע אלינו לטיפולים נוספים.