מיצוק עור הפנים והגוף עם מכשיר Embrace RF, מורפיאוס 8 - (Morpheus 8)

הטכנולוגיה החדשנית למיצוק עור הפנים והגוף

מיצוק ועיצוב עור הפנים

טיפול עם מכשיר Embrace RF – גלי רדיו – למראה מעוצב ורענן  – ללא ניתוח

המראה החיצוני הוא כרטיס הביקור שלנו! עם התפתחות הטכנולוגיות הרפואיות, נוספו עוד ועוד טיפולים, חומרים, מיכשור וטכנולוגיות רפואיות לטיפולים אסתטיים המאפשרים לשדרג את מראה הפנים והגוף. טיפולים אסתטיים אלו, מאפשרים לכל אחת ואחד מאיתנו להרגיש מעט יותר בטוח במראה החיצוני.

 

טכנולוגיה וטיפולי RF

כמו כל איבר בגוף, עם השנים עור הפנים והגוף מאבד באופן טבעי מיכולתו ונעשה פחות ופחות גמיש. אובדן הגמישות גורם לאובדן צורתו המוצקה והחלקה של העור ואט אט עוד נוספים קמטים על גביו. הטיפולים למיצוק עור הפנים עם מכשיר Embrace RF, הם טיפולים חדישים עם טכנולוגיה פורצת דרך, המסייעים למצק את העור ולטשטש את תהליך ההזדקנות הטבעי של העור ולהשיב לעור את הברק ואת המרקם המקורי כפי שהיה לו טרם הליך ההתבגרות.

מהם הגורמים לפגיעה במיצוק עור הפנים?

גורמים רבים משפיעים על התרופפות עור הפנים ועל הפגיעה בגמישות העור, כגון: תהליך ההזדקנות הטבעי, חשיפה לשמש, ירידה משמעותית במשקל, שתייה מועטת ואכילת מזונות שונים. העור כאיבר הגדול ביותר בגוף האדם, דורש אחזקה שוטפת ונאותה. מיצוק עור הפנים והגוף מסייע בשמירה על מראה עור צעיר ורענן יותר ומסייע בהפחתת נזקי ההזדקנות.

למי מיועדים הטיפולים האסתטיים עם מכשיר Embrace RF ?

טיפולים באמצעות מכשיר Embrace RF מבוצעים בטכנולוגיה חדשנית ומהפכנית למיצוק העור, העלמת הקמטים, חידוש קווי המתאר, שימור גוון העור ושיפור המרקם ללא צורך בניתוח.

את הטיפולים ניתן לבצע באזורים שונים בפנים ובגוף בין השאר: באזור המצח, העיניים, העפעפיים, בקו הלסת, צוואר ובשאר חלקי הגוף כגון זרועות, וברכיים. הטיפול במכשיר Embrace RF למיצוק ולהעלמת קמטים, משפר משמעותית את מראה העור ומטפל בהתרופפות העור באזורים אלו. הטיפול באמצעות גלי רדיו (RF ) משפיע על תהליכים ביוכימיים בעור, הכוללים ייצור של קולגן, כל זאת בזמן החלמה קצר וללא צלקות.

morpheus8 Embrace RF

כיצד פועלת הטכנולוגיה במכשיר Embrace RF למיצוק והידוק עור הפנים והגוף?

הטיפול במכשיר Embrace RF  מבוצע באמצעות טכנולוגית גלי רדיו חדשנית, הגורמת לשיפור העור למשך שנים. הטיפול מתבצע במרפאתנו על ידי  כירורגים פלסטיים מומחים.  

מכשיר Embrace RF  כולל ארבע ידיות – Morpheus, AccuTite, FaceTite ו-BodyTite, לכל אזור בפנים ובגוף יש ידית במכשיר, שהיא ייעודית לאותו אזור:

  • ידית AcuTite לאזורים עדינים בפנים, לדוגמא העפעפיים.
  • ידית FaceTite לאזור הסנטר והצוואר.
  • ידית BodyTite לאוזרים כמו הבטן, ברכיים, ירכיים, ידיים וכו'.

הטיפולים במכשיר עם הידיות הללו לגוף, מתבצעים באמצעות ידיות שונות המותאמות לאזור הספציפי. מדובר בטיפולים חד פעמיים, על ידי כירורג פלסטי ואסתטי. הם מתבצעים בהרדמה מקומית , בטיפול מרפאתי.

  • ידית מורפיאוס 8 – (Morpheus 8) מדובר בידית שונה הבנויה ממחטים מיקרו זעירות החודרות לעור לעומק של 7 מ"מ ומעודדות ייצור של קולגן הנמצא באופן טבעי בעור שלנו . כך שהעור שלנו מתחדש ומתמצק. טיפול זה יכול להתבצע בפנים והגוף. הטיפול במורפיאוס דורש סידרה של בין 3-4 טיפולים. במרווחים של חודש בין טיפול אחד לשני.

למי מיועד טיפול באמצעות ידית 8 Morpheus?

טיפול באמצעות ידית מורפיאוס 8 Morpheus, מתאים לנשים וגברים שמעוניינים בשיפור מראה ומרקם העור, למעוניינים במראה עור רענן וזוהר ובשיפור עור מצולק, עם קמטים ואקנה.

האם הטיפול בידית 8 Morpheus למיצוק והצערת עור הפנים והצוואר כואב?

הטיפול למיצוק עור הפנים באמצעות ידית מורפיאוס 8 Morpheus, מתחיל באלחוש מקומי או בהרדמה מקומית של האזור, כ30-40 דקות טרם הטיפול. לאחר מכן, מתחיל הטיפול על ידי כירורג פלסטי מומחה, שאורך כ-60-30 דקות. במהלך הטיפול, ניתן לחוש עקצוץ וחום בעור הפנים. בתחילת הטיפול, האנרגיה של המכשיר נמוכה ולאט לאט עולה לאורך הטיפול.

מהו תהליך ההחלמה בעור הפנים לאחר טיפול מיצוק באמצעות מורפיאוס 8- Morpheus?

לאחר הטיפול בפנים בידיתMorpheus , זמן ההתאוששות קצר וניתן לחזור באופן מידי לשגרה ולעבודה. לאחר הטיפול נוצרת בפנים אדמומיות לצד בצקתיות קלה וגלדים הנרפאים תוך מספר ימים. כל אלה ניתנים להסתרה בעזרת איפור.

תוך כמה זמן ניתן לראות תוצאות במיצוק ועיצוב עור הפנים והגוף באמצעות הטיפול ב- 8 Morpheus?

מספר ימים לאחר הטיפול הראשון בפנים  במכשיר- Embrace RF בידית Morpheus, כבר ניתן לראות תוצאות. תוך 3 שבועות מהטיפול הראשון ולאחר מספר טיפולים במרווח 3 עד 6 שבועות, ניתן להבחין כבר בתוצאות משמעותיות יותר. לאחר מכן התוצאות משתפרות עוד כ-3 חודשים לאחר הטיפול.

האם מכשיר ה Embrace RF בטוח?

למכשיר ה-INMODE אישור של מנהל המזון והתרופות האמריקאי (ה-FDA), מכון התקינה האירופי (ה-CE) ואישור משרד הבריאות הישראלי.

הזמנה לפגישת הייעוץ במרפאתנו

הגעת להחלטה שאת מעוניינת למצק, להצעיר את עור הפנים, למתוח את הצוואר, ו/או הגוף, השלב הראשון והחשוב, הוא פגישת ייעוץ רפואי על ידי כירורג פלסטי ואסתטי. במרכז הרפואי-פרופ' ברנע יואב, צוות כירורגים פלסטיים, אשר ישמח להיפגש איתך לייעוץ רפואי ואסתטי הכולל גם בדיקה וימליץ על הטיפולים המתאימים לך באופן אישי וספציפי.

במהלך פגישת הייעוץ הרפואי תינתן לך המלצה לטיפול המומלץ למיצוק והעלמת הקמטים לעור הפנים והגוף. לאחר פגישת הייעוץ הרפואי, תוכלו לקבל החלטה לגבי הטיפול הרצוי לך למיצוק ולהעלמת קמטים, לרבות הסבר על מהלך הטיפול המומלץ, אחוזי ההצלחה ותהליך החלמה והחזרה לשגרה.

לפרטים נוספים אנו מזמינים אותך פגישת ייעוץ.  אנא צרי עימנו קשר בטלפון:

03-6862000 / 053-2240080