הקטנת חזה רופאים מומלצים

ניתוח הקטנת חזה הוא ניתוח לשיפור האסתטיקה של השדיים, וברוב המקרים גם פתרון רפואי לנשים המתמודדות עם אי נוחות וכאבים הנובעים משדיים גדולים וכבדים מדי. העומס הפיזי ששדיים גדולים מפעילים על חגורת הכתפיים והגב העליון עלול להוביל לאי נוחות מתמשכת ואף לכאב כרוני עבור נשים רבות בעלות שדיים גדולים וכבדים.

 

ההשפעות של ניתוח הקטנת חזה הן הרבה מעבר לשינויים במראה בלבד. עבור נשים שעוברות הליך זה, התוצאות יכולות להיות באמת משנות חיים. הקלה על אי הנוחות והכאב הפיזי יכולה להיות בעלת השפעה עמוקה על רווחתן הכללית ואיכות חייהן. התערבות כירורגית להקטנת החזה, ידועה ביכולתה להביא לשיפור משמעותי באיכות החיים בחיי היומיום של הנשים שבוחרות לעבור אותה.לאחר הניתוח להקטנת חזה לעתים קרובות נשים מביעות תחושת שחרור ושינוי הדומה ללידה מחדש. 

הקטנת חזה רופאים מומלצים

הנוחות החדשה והחופש מהכאב הפיזי יכולים לפתוח עולם של אפשרויות שבעבר הפריעו לאישה בשל אילוץ של שדיים גדולים מדי. נשים רבות מדווחות על עלייה בביטחון העצמי בעקבות ניתוח הקטנת חזה עם רופאים מומלצים. 

כאשר עומדים בפני ההחלטה לבחור את הרופא המומלץ /המנתח הפלסטי האידיאלי להקטנת החזה שלך. חיוני לעשות בדיקה ולגשת לייעוץ מקדים עם רופאים פלסטיקאים בעלי ניסיון רב ומומלצים, רופאים שגם יבצעו את הניתוח במקצועיות הגבוהה ביותר וגם רופאים עם מחויבות למתן תמיכה קשובה ונגישה לכל פניה או התייעצות לפני ואחרי הניתוח.

הקטנת חזה רופאים מומלצים עם מומחיות וניסיון

למומחיות ולניסיון של הרופאים המומלצים להקטנת חזה, וכמובן של המנתח הפלסטי, יש חשיבות בביצוע ניתוחי הקטנת חזה. כמו כן יש תפקיד מרכזי להבטחת התכנון המדויק של ההליך הניתוחי. מומחיות וניסיון חיוניים בהשגת תוצאות מיטביות של גודל וצורת השדיים עם פרופורציות הגוף הכלליות. יתרה מכך, הניסיון משמש בסיס איתן לביצוע התוכנית הניתוחית בדייקנות מרבית ומאפשרת מענה מהיר ומדויק לכל הנסיבות הבלתי צפויות שעלולות להיווצר במהלך הקטנת חזה. יתר על כן, הצלחות רבות בניתוחים פלסטיים שונים, מדגישים את בקיאותם ואת שליטתם של המנתחים הפלסטיים בתחום הליכי הקטנת חזה. מדובר ברופאים מומלצים בניתוחי שדיים בכלל ובהקטנות חזה באופן ספציפי. ניסיון עשיר זה משרה אמון בתהליך הניתוח הפלסטי וגם מדגיש את יכולתו של המנתח הפלסטי לספק תוצאות יוצאות דופן המבוססות על רקורד מוכח של הישגי עבר בכירורגיה פלסטית ואסתטית בכללותה, ומחזקות עוד יותר את האמינות והמומחיות שלו בתחום.

הקטנת חזה באמצעות רופאים מומלצים עם אוזן קשבת

היבט מהותי שני שמייחד רופאים מומלצים, הוא גישתם הקשובה לטיפול בנשים הפונות לניתוח הקטנת חזה. לאיכות זו יש משמעות עצומה עבור כל אנשי המקצוע הרפואיים בשל הקשר הייחודי שנרקם בין המנתח הפלסטי לבין הנשים שמבקשות להקטין את החזה שלהן. כל זאת תוך שימת דגש לצורך הבסיסי של המטופלות להרגיש ששמעו את הצרכים והציפיות ומעריכים אותן במהלך המסע הרפואי שלהן. בתחום הכירורגיה הפלסטית בפרט, מתגברת הדרישה לטיפול קשוב. לפני ניתוח הקטנת חזה, התנהגותו הקשובה של הרופא הפלסטיקאי חיונית לתכנון ניתוחי קפדני, הבנת גודל החזה הרצוי של המטופלת והבטחה שציפיותיה אכן מתאימות לתוצאות שיתקבלו במציאות. זיהוי והתייחסות לכל הציפיות הלא מציאותיות מראש, הוא הכרחי כדי לצמצם את חוסר שביעות הרצון לאחר ניתוח הקטנת חזה. רמה מוגברת זו של קשב לא רק מטפחת סביבה תומכת ואמפטית למטופלות, אלא גם ממלאת תפקיד מרכזי בהדרכתן בתהליך הניתוחי להקטנת חזה באמצעות רופא מומלץ שמציב לעצמו יעדים ברי השגה וטיפול מקיף, שבסופו של דבר מסתיים בחוויה כירורגית מוצלחת ומספקת.

ייעוץ רפואי על ידי רופאים מומלצים בניתוח הקטנת חזה

הייעוץ הרפואי הראשוני משמש מפגש מרכזי עבור המטופלות להתרשמות מאופיים וכישוריהם המקצועיים של הרופאים המומלצים לניתוח הקטנת חזה. במהלך הייעוץ הרפואי המנתח הפלסטי, לוקח מידע על ההיסטוריה הרפואית של המטופלת, עורך בדיקה קלינית ובודק התאמה לניתוח להקטנת חזה. במהלך פגישה מכרעת זו, המטופלת מקבלת מענה מעמיק ויסודי לכל פניותיה, מה שעוזר להקל על חלק מאי הוודאות שעלול להיות לה. עם זאת, בעקבות הייעוץ להקטנת חזה עם רופאים מומלצים, עלולים להתעורר חששות חדשים. רופא פלסטיקאי ממלא תפקיד מפתח בטיפול מיידי בחששות שעלו ומסייע למטופלות בתהליך קבלת ההחלטות. לזמינות הרופא הפלסטיקאי ישנה חשיבות משמעותית לא רק בתקופה שלאחר הניתוח אלא גם לאורך שלב ההחלמה, כאשר פניותו המקצועית שלו ושל הצוות שלו, עשויה להיות נחוצה למעקב לטיפול בתופעות לוואי אפשריות ובנושאים קשורים אחרים. רמה גבוהה של זמינות משמעותית לתמיכה וסיוע בתהליך ההחלמה. לכן, זמינות היא מרכיב חיוני המייחד רופאים מומלצים בתחום הכירורגיה הפלסטית, אשר מטפחת תחושת אמון ואמינות בקרב המטופלות בזמן שהן עוברות ניתוח להקטנת חזה.

המלצות לרופאים מנתחים פלסטיים מומלצים להקטנת חזה

בדיקת המנתח הפלסטיקאי המתאים ביותר להליך הקטנת החזה שלך מחייב שיקול דעת, וקבלת החלטות נבונה. כדי להקל על תהליך הזה, כדאי להתחיל את החיפוש שלך על ידי איתור מדוקדק של רופאים מומלצים מומחים בניתוחי הקטנת חזה, וידועים בזכות הרקורד שלהם ובתוצאות האסתטיות יוצאות דופן. חפשי המלצות ואישורים ממקורות מהימנים, שיאפשרו לך לייעל את תהליך הבחירה שלך ולזהות מומחים בעלי מוניטין עם בקיאות בתחום של הקטנת חזה. בעת בדיקה מדוקדקת של מועמדים פוטנציאליים, התעמקי בהמלצות, בניסיון ובעדויות שלהם ממטופלות קודמות כדי לאמוד את כישוריהם של הרופאים המומלצים ולהבטיח שהם מבינים את הרצונות והציפיות שלך. חפשי מנתחים מומלצים שמתעדפים טיפול פרטני, מפגינים חמלה כלפי המטופלים שלהם וידועים בהישגיהם הראויים לשבח בביצוע הליכי הקטנת חזה מוצלחים. העריכי היבטים כמו הכישורים הבינאישיים שלהם, התקשורת שלהם וההתמקדות במטופלת כדי להבטיח לך חוויה תומכת ומתקנת לאורך הניתוח להקטנת החזה.

כיצד לבחור רופאים מומלצים להקטנת חזה?

בדקי במרחב האינטרנטי השתייכות מקצועית של הרופאים המומלצים להקטנת חזה, הערכות מקוונות והפניות ממכרים כדי לצבור תובנות מקיפות לגבי רופאים מומלצים המומחים בהקטנת חזה. הקדישי זמן לקביעת התייעצויות עם הרופאים המומלצים הרשומים לך, מה שיאפשר לך להבהיר את המטרות שלך, לחפש הבהרות ולוודא את ההתאמה של הרופא הפלסטיקאי הפוטנציאלי אלייך. בדרך הזו את יכולה לבחור בביטחון את המנתח הפלסטי המוכשר ביותר לניתוח הקטנת חזה שלך, תוך הנחת בסיס לתוצאה סופית מוצלחת ואסתטית.

כיצד תבחרי מתקן רפואי רופאים מומלצים להקטנת חזה?

גורם מכריע נוסף שיש לקחת בחשבון בעת ​​השוואת רופאים פלסטיקאים מומלצים להקטנת חזה הוא בית החולים שבו הרופא הכירורג הפלסטי, מבצע את הניתוח להקטנת חזה. שכן היבט זה יכול להשפיע באופן משמעותי על החוויה הניתוחית הכוללת ועל התוצאה הסופית. בין אם ההתמקדות שלך היא במומחיות, בטיפול מותאם אישית או בסביבה שבה הניתוח הפלסטי מנוהל, בחירת מנתח פלסטי מיומן להקטנת חזה, עם הדרישות הספציפיות שלך, היא חיונית להבטחת ניתוח הקטנת חזה מוצלחת ומשביעת רצון.

מרכז רפואי פרופסור יואב ברנע, הקטנת חזה רופאים מומלצים

מרכז רפואי פרופ' יואב ברנע לכירורגיה פלסטית ואסתטית, מתגאה בצוות המנתחים הפלסטיים מהמובילים בישראל.

פרופסור יואב ברנע, מנתח פלסטי

פרופסור יואב ברנע, (Prof. Yoav Barnea) – הינו רופא מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית באיכילוב ומנהל "מרכז רפואי פרופ' יואב ברנע לכירורגיה פלסטית ואסתטית בתל אביב".

לאחר שירותו הצבאי כרופא לוחם בחטיבת הצנחנים ומפקד קורס רופאים בבית הספר לרפואה צבאית, התמחה פרופ' יואב ברנע יואב בכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי איכילוב. עם סיום ההתמחות, המשיך פרופ' יואב ברנע להשתלם בניתוחי עיצוב ושחזור שד, אונקופלסטיקה ומיקרוכירורגיה, ביוסטון טקסס, ארה"ב. המרכז הרפואי בו השתלם פרופ' ברנע יואב – MD Anderson – נחשב למרכז הרפואי המוביל בעולם בתחום המחקר והטיפול במחלת הסרטן.

לפרופ' יואב ברנע ניסיון רב מאד בביצוע מגוון ניתוחים פלסטיים אסתטיים ורפואיים, ביניהם

 • ניתוחים לעיצוב השד: הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה לגברים (גניקומסטיה), ניתוחים מתקנים ושניוניים בחזה.
מנתח פלסטי פרופסור יואב ברנע
 • ניתוחי שחזור שד: שחזורי שד אונקולוגים עם שתלים או עם רקמת גוף, שימוש ביריעות ביולוגיות, הזרקת שומן לשד: אונקופלסטיקה וכן ניתוחי תיקון ושיפור ניתוחי שד קודמים.
 • ניתוחי פנים: מתיחת פנים, מתיחת צוואר, ניתוחי עפעפיים וניתוחי אוזניים.
 • ניתוחי עיצוב הגוף: מתיחת בטן, מתיחת ירכיים ושאיבת שומן.
 • טיפולים אסתטיים לשימור ולחידוש עור הפנים הכוללים מילוי קמטים, הזרקת בוטוקס והזרקת שומן וכן שימוש במכשירי אנרגיה ולייזרים.

פרופסור יואב ברנע חבר באיגודים המקצועיים החשובים בתחום הכירורגיה הפלסטית, בארץ ובעולם:

 • האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית.
 • האיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ASPS.
 • האיגוד האמריקאי למיקרוכירורגיה ASRM .
 • האיגוד העולמי למיקרוכירורגיה WSRM.
 • האיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ISAPS.
 • האיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ASAPS. אקדמיים של רופסור יואב ברנע

בתחום האקדמי, פרופסור יואב ברנע קיבל מינוי של פרופ' חבר קליני , מרצה לכירורגיה פלסטית בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב, וכן מרצה בפני אחיות בנושאי כירורגיה פלסטית ואסתטית ושותף למחקרים קליניים ומעבדתיים בתחום הכירורגיה הפלסטית.

פרופ' ברנע יואב פרסם מאמרים רבים בעיתונות הרפואית הבינלאומית, בתחום הכירורגיה הפלסטית וניתוחי שד. אחד ממאמריו בתחום שחזורי שד, זכה בפרס המאמר הטוב ביותר לשנת 2018 של העיתון האמריקאי המוביל בתחום הכירורגיה הפלסטית בעולם. כמו כן, פרופ' יואב ברנע מרצה בכנסים המובילים בעולם בתחום ניתוחי שד – אסתטיים ומשחזרים וכן מארגן בישראל את הכנס הבינלאומי בתחום ניתוחי שד – AVIV BREAST MEETING– TEL בהשתתפות המומחים המובילים מאירופה ומארה"ב. בנוסף פרופ' ברנע מרצה בכנסים בינלאומיים, מקיים סדנאות ללימוד שיטות מתקדמות בניתוחי שד ומבצע ניתוחים בשידור ישיר לרופאים בארץ ובחו"ל.

ד"ר רועי סינגולדה, מנתח פלסטי

דר' סינגולדה – מומחה לכירורגיה פלסטית , סיים את לימודי הרפואה בהצטיינות באוניברסיטת דברצן בהונגריה. ועשה את התמחותו במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים איכילוב בתל אביב. עבר הכשרה והדרכה במהלך ההתמחות בפלסטיקה, על ידי פרופ׳ יואב ברנע, בתחום הכירורגיה הפלסטית בכלל ושחזורי שד בפרט. והיום רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים איכילוב

 

לד"ר סינגולדה רועי ניסיון רב בביצוע מגוון ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים ורפואיים, ביניהם:

 • ניתוחים לעיצוב השד: הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה, החלפת שתלים, הוצאת שתלים, הזרקת שומן לשד, ניתוח הקטנת חזה לגברים – גניקומסטיה,
 • ניתוחי שחזור שד: שחזורי שד אונקולוגים עם שתלים או עם רקמת גוף, הזרקת שומן לשד, ניתוחים אונקופלסטיים.
 • ניתוחי פנים: ניתוחי עפעפיים וניתוחי אוזניים.
ד"ר רועי סינגולדה
 • ניתוחי עיצוב הגוף: מתיחת בטן ושאיבות שומן
 • טיפולים אסתטיים לשימור ולחידוש עור הפנים הכוללים מילוי קמטים על ידי חומצה היאלרונית, רדיאס הזרקת בוטוקס/ דיספורט וקסיומין, הזרקת שווכן שימוש במכשירים רפואיים אסתטיים, מומחית בטיפולים על מכשיר INMODE / מורפיאוס.

בנוסף לניסיון המקצועי הכירורגי הרב ד"ר סינגולדה רועי משמש כרופא צבאי ולוחם ביחידת הנדסה מיוחדת במסגרת המילואים. ד"ר סינגולדה רועי פרסם מאמרים בעיתונות הרפואית המקצועית בנושאי שחזור שד, הקטנות שדיים, וטיפולים קוסמטיים.

מידע רפואי זה על ניתוחים פלסטיים בחזה אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי על ידי מנתח פלסטי מומחה. כל הזכויות שמורות לפרופ' יואב ברנע, המידע נערך ונסרק ע"י פרופסור יואב ברנע מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית, חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פרופסור יואב ברנע.